Poszukujemy gruntów inwestycyjnych pod zabudowę wielorodzinną na terenie Wrocławia i okolic. 

działki budowlane

 

Szczególnie interesują nas działki:

    • o uregulowanej sytuacji prawnej,
    • z aktulanym MPZP lub wydanymi warunkami zabudowy. 

 

Serdecznie zapraszamy właścicieli nieruchomości jak również pośredników w obrocie nieruchomościami do współpracy z nami. Rozważymy każdą z przedstawionych nam ofert.

 

Oferty prosimy kierować na wskazany adres lub bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy: 


Ekodom Deweloper Sp. z o.o.

Kontakt telelefoniczny:

Tel. komórkowy  : 605 385 325

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO” informuję, iż:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Ekodom Deweloper Sp. z o.o.,ul. Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław, adres e-mail: ekodomdeweloper@gmail.com.
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
 

 

 

Facebook